سفارش تبلیغ
صبا ویژن
رسول خدا فرمود : «هان ! شما را از دشمن ترینِ آفریدگانْ نزد خداوند متعال، باخبر سازم ؟». گفتند : «آری، ای رسول خدا !» .فرمود: «کسانی که با زنان همسایگانِ خویش، زنا می کنند». [جامع الأحادیث]
فتاوی عجیب و مضحک وهابیون - شیعیان اهل سنت واقعی
محمد علی ( شنبه 86/6/17 :: ساعت 10:38 صبح )

همانطوریکه در مطلب قبلی اشاره کردم، عده‏ای از برادران اهل سنت لطف می‏کنند و مواردی را در وبلاگهای خود به شیعیان نسبت می‏دهند و ما را متهم به خرافه‏گرایی و ... می‏کنند! بنده هم علی  رغم میل خود  تصمیم گرفتم که در اینجا، به تعدادی از فتاوای عجیب و مضحک وهابیون اشاره‏ای کنم تا بر همگان آشکار شود که چه کسانی و با چه روشهایی، امروز داعیه پرچمداری اسلام ناب را دارند! البته قبلا از همه خوانندگان محترم به خاطر نوشتن این مطالب عذرخواهی می‏‏کنم. چرا که بسیاری از این فتاوا ، علاوه بر مخالفت با عقل و شرع ، حاوی مطالبی است که زبان از گفتن آنها شرم دارد!! اما همانطوریکه عرض کردم، چاره‏ای جز نوشتن آنها ندارم ( قبلا هم وقتی این فتواهای عجیب و غریب را در وبلاگ اهل سنت جنوب قرار دادم، دوستان جنوبی همه آن فتاوا را حذف و سانسور کردند!!)

ترویج زنا با مجوزهای شرعی یا غیر شرعی؟؟!!

اگر مردى آلتش را در پارچه اى بپیچد، سپس با زنى نزدیکى کند ومنى اش را داخل رحم نریزد، نه غسل بر او واجب مى شود و نه حدّ زنا، و ضررى به عباداتش هم نمى زند.

این سخن از شخصى است بنام عبد القاهر تمیمى که سُبکى نویسنده کتاب طبقات الشافعیّة او را پیشوایى بزرگ وجلیل القدر و دانشمندى که آوازه علمى اش گیتى را فرا گرفته و علوم ودانشش به خراسان حمل مى‏‏شد معرّفى کرده است.

ابن نُجیم حنفى با یک درجه تخفیف همین فتوا را بگونه اى دیگر صادر کرده ومى گوید: اگر مردى آلتش را در پارچه اى بپیچد و با زنى نزدیکى کند پس اگر احساس لذّت کند و حرارت و گرماى درون را لمس کرد حجّ او باطل مى شود، وگر نه ضررى نخواهد داشت.

أبو حنیفه نیز گفته است: اگر مردى در برابر قرار داد ده درهم با مادرش ازدواج و نزدیکى نماید زناکار نخواهد بود و حدّ زناکار هم بر وى جارى نمى شود، و اگر مردى آلتش را در پارچه اى به پیچد و با زنى همبستر شود زناکار نیست و حدّ بر او جارى نمى شود.

توضیحى بر این اباطیل

1 ـ ازدواج با محارم از قبیل مادر و خواهر و غیر آن دو از محرّمات قطعى فقه اسلام است.

2 ـ زناشوئى و نزدیکى به هر شکلى و با هر زنى بدون شرایط شرعى آن از قبیل عقد از دواج و غیر آن زنا محسوب مى شود.

3 ـ استفاده از پارچه براى پوشیدن آلت، مجوّزى براى نزدیکى نمى شود.

4 ـ نریختن آب منى در رحم زن نیز نمى تواند ملاک حلیّت زناشوئى باشد.

5 این سخنان و فتواها حریم قانون خدا را مى شکند و فحشا و گناه را در بین جامعه اسلامى گسترش مى دهد.

6 ـ آیا اسلام نابى که از آن دم مى زنید همین است؟محمد علی ( پنج شنبه 86/6/15 :: ساعت 9:46 عصر )

اخیرا وبلاگ اهل سنت جنوب، در اقدامی جالب و نو!! عکسهایی را از کتب شیعه در وبلاگ خود قرار داده و برای ترجمه آن از خوانندگان، درخواست کمک کرده‏است! بنده هم برای شرکت در مسابقه، چند خطی را در قسمت نظرات وبلاگ مذکور نوشتم، اما آنها وقتی متوجه جوابهای درست من شدند، بیشتر نظرات و مطالبم را حذف و سانسور کردند!!! ( پس چی شد مسابقه؟)

از آنجا که به نظر ما استفاده از شیوه‏های نو، خیلی جالب است، بنابراین ما هم تصمیم گرفتیم که از این پس، عکسهایی را از کتب آنها، در این وبلاگ قرار بدهیم تا همگان با دیدن این  عکسها، به راه راست هدایت شوند!! البته ما برعکس برادران جنوبی! ترجمه آنرا هم خواهیم نوشت. ( نیازی به برگزاری مسابقه نیست):

مرد بزرگسال با خوردن شیر مَحرَم مى شود!!!!!
ابن حزم و داود ظاهرى تحت عنوان «مذهب عائشه» مى گویند: اگر مردى بزرگسال از پستان زنى شیر بنوشد حکم طفلى را خواهد داشت که از پستانش شیر نوشیده است.
آیا عقل و عرف مى تواند این سخن  را به عنوان دستور وحکم شرع تلقّى نموده و به آن عمل نماید؟

آیا وجود اینگونه روایات و داستانهاموجب سر در گمى دوستان و طعنه زدن بیگانگان نمى شود؟

و آیا شما که مدّعى ترویج اسلام ناب هستید تا کنون این فتواها و احادیث را خوانده اید؟
لطفا روی عکسها کلیک کنید!!!

??????!!!!!!!!!!!!!!!!!    

منتظر عکسهای بعدی ما هم باشید. ( علاقمندان می‏توانند برای دیدن عکسهای بیشتر به سایت وهابیت مراجعه کنند.)
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
غدیر حقیقت انکار نا پذیر تاریخ
مناظره با اهل سنت
اهانت دجالان به علی بن ابیطالب (ع)
گفتاری از دکتر شریعتی درباره حضرت فاطمه زهرا
مولوی و محبت اهل بیت
غدیر حقیقتی انکار نشدنی
آیا توسل به پیامبر شرک است؟
[عناوین آرشیوشده]